Skip to main content

Karta paliwowa dla jednoosobowej firmy

Karty paliwowe to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród właścicieli firm i flot samochodowych. Pozwalają one na zoptymalizowanie kosztów ponoszonych na tankowanie i eksploatację samochodu, ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków pracowniczych oraz usprawniają procesy księgowe firmy. Z kart paliwowych korzystają zarówno właściciele ogromnych przedsiębiorstw jak i mniejszych firm, jednak czy jest to rozwiązanie dla małych jednoosobowych działalności?

karta paliwowa dla małej firmy

Karta paliwowa Moyl dla firm jednoosobowych

Nadzorowanie każdą, nawet najmniejsza, jednoosobową firmą wiąże się z nieustannym poszukiwaniem rozwiązań zmniejszających wydatki ponoszone na funkcjonowanie działalności. Jednym z najciekawszych i najbardziej wszechstronnych pomysłów na zmniejszenie wydatków związanych z eksploatacją auta jest karta paliwowa. Wielu właścicieli małych firm nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest to rozwiązanie dedykowane również im. Z pomocą przychodzi karta paliwowa dla mikrofirm Moyl.

Idealna karta paliwowa dla mikrofirm i jednoosobowych działalności

Nie trzeba być właścicielem rozbudowanej floty samochodowej, by móc korzystać z zalet karty paliwowej. Omawiana karta paliwowa Moyl jest dostępna dla każdego, kto posiada własną działalność gospodarczą, a szereg zniżek i usług dodatkowych, za które można płacić przy jej użyciu dostępne są niezależnie od ilości posiadanych samochodów czy zatrudnionych pracowników. Jedyne, co jest wymagane od osoby, która chce ubiegać się o kartę paliwową Moyl to wypełnienie formularza znajdującego się na stronie firmy oraz umieszczenie w nim takich danych jak nazwa firmy, czy NIP. W dalszych częściach formularza należy jedynie określić szacunkowe zużycie paliwa oraz podać inne, podstawowe informacje dotyczące eksploatacji auta. Wszystko przebiega w sposób całkowicie bezproblemowy i szybki, a karta flotowa Moyl może trafić do przedsiębiorcy już w kilka dni.

Moyl nie wywiera na swoich kontrahentach żadnych presji związanych z ilością zakupionego paliwa i liczbą aut wchodzących w skład floty. Jest to, więc idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który ceni swoje pieniądze i chce je wydawać mądrze.

karta paliwowa dla jednoosobowej firmy


Karta paliwowa dla małej firmy - jakie zalety niesie ze sobą? 

Do głównych zalet karty paliwowej zalicza się nie tylko obniżone koszty zakupu paliwa, ale także części eksploatacyjne pojazdów. Moyl tworzy zupełnie nowy poziom rabatów na paliwo – umożliwia członkom programu zakup paliw w niestandardowo atrakcyjnych cenach. Posiadacze tego środka płatności mogą liczyć na oszczędność od 12 do 25 groszy na każdym litrze paliwa. Dodatkowo dzięki karcie paliwowej otrzymać można aż 20% rabatu na usługi oraz akcesoria.

Karta paliwowa dla mikrofirm, w tym przypadku karta paliwowa Moyl, to również możliwość stałego kontrolowania wydatków firmy, dzięki niezwykle sprawnemu oprogramowaniu, które zapisuje wszelkie opłaty dokonywane za jej użyciem. Program ten to również ogromne ułatwienie w przypadku comiesięcznego fakturowania. Właściciele małych, jednoosobowych firm nie muszą już marnować swojego cennego czasu oczekując na każdorazowe wystawienie faktury po tankowaniu. Dzięki karcie paliwowej Moyl przedsiębiorca otrzymuje jedną fakturę zbiorczą raz w miesiącu. Jest to również sposób na uporządkowanie i przejrzystość dokumentacji firmy.

karta paliwowa dla jednoosobowej firmy

Więcej informacji na temat zalet karty paliwowej można znaleźć w artykule https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-czym-jest-i-w-jaki-sposob-dziala, gdzie opisano korzyści tego rodzaju narzędzia.

Karta flotowa to prawdziwa rewolucja, która opłaca się nie tylko dużym przedsiębiorcom. Dzięki niej właściciele małych firm, które tak bardzo ucierpiały w wyniku pandemii mogą zaoszczędzić oraz usprawnić funkcjonowanie swojej działalności. Intuicyjne oprogramowanie oraz karta przedpłacona pozwalają w prosty i szybki sposób kontrolować wydatki, a zaoszczędzony czas spożytkować na inne sprawy związane z funkcjonowaniem firmy. Dla osób, które pracują same na swój sukces, czas ten jest niezwykle ważny i może wpłynąć niezwykle korzystnie na wyniki finansowe firmy oraz jej sukces na rynku.

Zobacz ofertę Moyl i dołącz do programu!

Najpopularniejsze wpisy