Zalety karty paliwowej Moyl

Polska karta paliwowa
 • Zniżka od 12 do 25 gr na litrze paliwa
 • Do 20% rabatu na akcesoria
 • Kontrola wydatków (karta przedpłacona)

Tankuj i oszczędzaj dzięki karcie paliwowej Moyl

Coraz większą część wydatków budżetu firmowego stanowi paliwo, którego ceny ciągle wzrastają, a zrezygnowanie z jego zakupu często jest niemożliwe. Dlatego powstał Moyl – pomagamy firmom obniżyć nie tylko koszty zakupu paliwa, ale także części eksploatacyjnych pojazdów.

Co zyskujesz dzięki programowi Moyl?

 • Oszczędzasz pieniądze
  Zyskujesz atrakcyjne rabaty od ceny paliwa na stacjach w całej Polsce, które są niedostępne dla przedsiębiorców działających samodzielnie lub posiadających małą ilość aut.
 • Oszczędzasz czas
  Otrzymujesz jedną zbiorczą fakturę. Przyspieszasz rozliczanie i zyskujesz wygodny sposób zarządzania dokumentami.
 • Kontrolujesz wydatki
  Karta paliwowa Moyl działa na zasadzie prepaid - nie można użyć jej bez wcześniejszego doładowania, dzięki czemu wydatki masz zawsze pod kontrolą.
 • Sprawnie zarządzasz flotą
  Otrzymujesz pakiet narzędzi optymalizujących zarządzanie flotą samochodową, m.in. fakturowanie elektroniczne.

Współpraca z firmą Moyl, która posiada koncesję na obrót paliwami, to oszczędność czasu i pieniędzy, a także zwiększone bezpieczeństwo transakcji.

Wynegocjowaliśmy dla Ciebie korzystniejsze warunki od koncernów paliwowych, dzięki czemu otrzymujesz większe zniżki od ceny paliwa oferowanej na stacjach benzynowych. Tworzymy zupełnie nowy poziom rabatów na paliwo – umożliwiamy członkom naszego programu zakup paliw w niestandardowo atrakcyjnych cenach.

Wypełnij Formularz i przekonaj się jak tanio możesz kupować paliwo z Moyl.

Wypełnienie i dostarczenie nam tego formularza nie powoduje powstania jakichkolwiek zobowiązań służy wyłącznie do opracowania naszej oferty rabatowej, korzystnego zakupu paliw silnikowych na stacjach benzynowych największych koncernów paliwowych w Polsce oraz Europie.

Zamów kartę już teraz!

Oszczędzaj na każdym tankowaniu

Zacznij oszczędzać z kartą

Karta paliwowa Moyl może być Twoja już w 48 godzin

Wypełnij formularz i zamów kartę już teraz