Skip to main content

Karta paliwowa Moyl – korzystne rozwiązanie nie tylko dla dużych flot

Pojazdy służbowe kojarzą się nam zazwyczaj z ogromną flotą samochodów osobowych oraz dostawczych, stojących w garażach dużych przedsiębiorstw różnego sektora. W rzeczywistości pojazdy takie to nie tylko domena dużych firm. Na polskim rynku znajdziemy wiele jednoosobowych firm, których właściciel porusza się autem służbowym wpisanym do ewidencji działalności gospodarczej. W dużych miastach, których domeną są częste i utrudniające prace korki, takim pojazdem służbowym może być również motocykl, a nawet skuter. Jakikolwiek nie byłby to pojazd, ceny paliw z dnia na dzień znacząco rosną, przez co regularne tankowanie staje się prawdziwa zmorą właścicieli firm i poważnym obciążeniem budżetu. Na szczęście istnieją takie rozwiązania jak karta paliwowa Moyl, która umożliwia uiszczanie opłat za tankowanie i eksploatacje każdego z pojazdów służbowych w atrakcyjnych cenach.

Czym właściwie jest karta paliwowa?

Karta paliwowa to nic innego jak rodzaj środka płatniczego wydawanego między innymi przez największe sieci paliwowe w kraju i Europie. Wyglądem przypomina standardową, plastikową kartę płatniczą, jednak jest zdecydowanie bardziej zaawansowanym narzędziem służącym nie tylko do uiszczania opłat za różne usługi związane z eksploatacją auta ale i pozwalającym monitorować wydatki firmy ponoszone z tego tytułu.

Karty paliwowe najczęściej wydawane są na konkretny pojazd służbowy, tak by korzystać z niej mógł nie tylko właściciel auta, ale i upoważniony do tego pracownik. Na rynku dostępne są również karty na okaziciela, które sprawdzą się w przypadku większych flot aut, bowiem pozwalają one na tankowanie kilku pojazdów. Dzięki zastosowaniu numeru PIN, bez którego nie jesteśmy w stanie użyć karty jest ona rozwiązaniem bezpiecznym i bardzo wygodnym.

Zalety posiadania karty paliwowej Moyl

Wśród coraz większej ilości kart paliwowych oferowanych przez różnego rodzaju koncerny paliwowe i marki, znacząco wyróżnia się karta prepaid Moyl. Oczywiście jej główną zaletą jest możliwość bezgotówkowego uiszczania opłat za tankowanie po cenie zdecydowanie niższej, niż ta widoczna na dystrybutorze. W przypadku karty marki Moyl zniżki te są jednymi z najwyższych na rynku i wynoszą od 12 do nawet 25 groszy na jednym litrze paliwa. Jest to wyjątkowa okazja, która przy regularnym tankowaniu nawet jednego auta służbowego przyniesie spore oszczędności, które można zainwestować w rozwój firmy. Dodatkowo posiadacze tego środka płatniczego mogą liczyć, na aż 20% zniżki na zakup różnorodnych akcesoriów samochodowych oraz 40% rabatu na zakup części mechanicznych, a to wszystko za jedyne 10 zł miesięcznie bez opłaty aktywacyjnej. Karta paliwowa Moyl umożliwia również uiszczanie płatności w kilku walutach, co oszczędzi nam konieczności wymiany złotówek i przewożenia sporej ilości gotówki. Z myślą o swoich klientach, firma Moyl przygotowała również nową akcję promocyjną! Od teraz, do odwołania posiadacze naszej karty paliwowej mogą korzystać z myjni automatycznej Circle K za niecałe 7 zł. Oferta obowiązuje codziennie, od godziny 23:00. 

Kolejna zaleta karty paliwowej oferowanej przez markę Moyl jest możliwość ułatwienia sobie procesów fakturowych oraz zarzadzania firmą. Dzięki programowi współpracującemu z kartą, właściciel przedsiębiorstwa ma stały dostęp do wszystkich wydatków, ponoszonych z tytułu eksploatacji auta, a wszelkie zakupy dokonywane za pomocą karty, zapisują się natychmiastowo w systemie. Umożliwia to proste i szybkie tworzenie faktur zbiorczych oraz niweluje konieczność każdorazowego pobierania faktury na stacji paliw. Jest to także ogromne ułatwienie dla kierowców poruszających się autami służbowymi, bowiem oszczędzają oni swój czas, ani nie muszą martwić się o odpowiednią sumę gotówki, potrzebną do zatankowania auta. Jedyne, co muszą zrobić to podać numer PIN karty, by móc zapłacić za wszystkie niezbędne produkty i usługi.

Nie można zapomnieć o równie istotnym aspekcie posiadania karty paliwowej Moyl, jakim jest zwiększenie bezpieczeństwa transakcji oraz zabezpieczenie środków firmowych przed nieuzasadnionym użyciem czy przywłaszczeniem. Karta paliwowa Moyl jest bowiem środkiem płatniczym o charakterze przepłaconym, co oznacza, że przed jej użyciem musi ona zostać doładowana wybraną przez nas sumą środków. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne, które w trakcie kradzieży karty zabezpiecza konto firmowe przed wypłatą często dużych sum pieniędzy. Dodatkowo karta prepaid chroni właściciela firmy przed nieuczciwymi praktykami pracowników firmy, którzy potrafią wykorzystywać środki firmowe do np. tankowania własnego auta.

Jak pozyskać kartę paliwową od marki Moyl?

Polska karta paliwowa Moyl to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, od posiadającego jeden pojazd służbowy, aż po ogromne firmy mające rozbudowane floty aut. Uzyskanie karty paliwowej Moyl jest niezwykle proste i zajmuje jedynie kilka minut. Jedyne czego potrzeba to przygotowanie danych firmy, a następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie https://www.moyl.pl/zamow-karte - wypełnienie ankiety nie wiąże się z podpisaniem umowy, a jedynie z chęcią podjęcia współpracy i konwersacji. Dzięki danym zawartym w formularzu pracownicy marki Moyl są w stanie precyzyjnie opracować nasz indywidualny plan zniżek i rabatów oraz przedstawić nam dokładne zasady współpracy. Dopiero po uzyskaniu tych wiadomości klient podejmuje ostateczną decyzję co do podpisania umowy.

 

Najpopularniejsze wpisy